Contact

Sponsors

2015-2016

Contacten Jeugdopleiding

Functie

Naam

Emailadres

Voorzitter jeugd

Arnould Partoens

Voorzitter@KfcHeurTongeren.be

Gerechtigd correspondent

Dany Smet

GC@KfcHeurTongeren.be

Administratie algemeen

 

Natacha Vandensteen

 

Natacha.Vandensteen@KFCHeurTongeren.be

Technisch Verantwoordelijke Jeugd Opleiding (TVJO)

Joshua Collas

Info@KFCHeurTongeren.be

Hoofd Scouting Jeugd

Peter Larondelle

Talenten@KFCHeurTongeren.be

Afgevaardigden

An Corswarem

Afgevaardigden@KFCHeurTongeren.be

Voorzitter Oudercomité

Kristof Vanharen

Oudercomité@KFCHeurTongeren.be

Evenementen

Arnould Partoens

Evenementen@KFCHeurTongeren.be

Administratief Verantwoordelijke Jeugd Opleiding (AVJO)

Eddy Jansen

avjo@KFCHeurTongeren.be

Accommodatie Kleinveldje

Kristof Hex

Info@KFCHeurTongeren.be

Website

Webmaster

Webmaster@KFCHeurTongeren.be