Sportieve cel

Sponsors

2015-2016

Sportieve info jeugdwerking

Functie

Naam

Emailadres

Hoofd Jeugdopleiding

Herwig Dessers

Jeugdbestuur@KFCHeurTongeren.be

TVJO

Joshua Collas

TVJO@KFCHeurTongeren.be

Coördinator bovenbouw

11vs11 (U15-U17)

Johan Baldewijns

 

Johan.Baldewijns@KFCHeurTongeren.be

Coördinator middenbouw

8vs8 (U10-U14)

Francis Jadoulle

Francis.Jadoulle@KFCHeurTongeren.be

Coördinator onderbouw

3vs3 en 5vs5 (U7-U9)

Francis Jadoulle

Francis.Jadoulle@KFCHeurTongeren.be

Coördinator instroom

2vs2 (U6)

Peter Larondelle

Peter.Larondelle@KFCheurtongeren.be

Scouting

Peter Larondelle

Talenten@KFCHeurTongeren.be

Stabiliteit en fitness

Wouter Vandevenne, Cedric Simon

 

Techniektrainers

Nathan Vossen

Kevin Machiels, Mario Hoste

 

Keepertrainers

Bart Trippaers

Simon Wagner

Jan Giebens

 

Revalidatiecoach

Peter Hayen

Revalidatie@kfcheurtongeren.be

Medisch team

 

SPORTHO CLINIC

Orthopedisch chirurg:

Peter Bollars

 

Orthopedisch chirurg:

Jan Mievis

 

Sportarts:

Sam Hendrickx

 

Cardioloog:

Tom Herbots

 

Afspraak maken via secretariaat orthopedie Sint Trudo ziekenhuis:

Annelies Willems

011 33 42 86

Annelies.willems@stzh.be

 

Belangrijk: Bij intake afspraak vermelden dat men (jeugd)speler van KFC Heur Tongeren is.

 

Adres ziekenhuis:

Ziekenhuis Sint Trudo

Diestersteenweg 100

3800 Sint-Truiden

Tornooien

Eddy Jansen

Tornooien@KFCHeurTongeren.be

Administratief Verantwoordelijke Jeugdopleiding (AVJO)

Eddy Jansen

avjo@KFCHeurTongeren.be

Allerlei

Voor al je vragen kan je steeds een email sturen naar -->

Info@KFCHeurTongeren.be