Sportieve cel

Sponsors

2015-2016

Sportieve info jeugdwerking

Functie

Naam

Emailadres

TVJO

Diederik Nys

TVJO@KfcHeurTongeren.be

Sportief verantwoordelijke

Steven Bout

Bout.Steven@KFCHeurTongeren.be

Coördinator bovenbouw

(U15-U17)

Koen Vanmarsenille

 

Koen.Vanmarsenille@KFCHeurTongeren.be

Coördinator middenbouw

(U10-U14)

Sil Rouvrois

sil.rouvrois@KFCHeurTongeren.be

Coördinator onderbouw

(U6-U9)

Peter Larondelle

Talenten@KFCHeurtongeren.be

Hoofd scouting

Peter Larondelle

Talenten@KFCHeurTongeren.be

Stabiliteitstrainer

Wouter Vandevenne

 

Techniektrainers

Nathan Vossen

Kevin Machiels, Mario Hoste

 

Keepertrainers

Bart Trippaers

Simon Wagner

 

Profieltrainers

Peter dal Pozzo, Bjorn Vaelen, Johan Baldewijns, Sil Rouvrois, Mario Hoste, Roeland Vandenbergh

 

Soccermove

Steven Bout

Tessa Lambié, Kevin Thijs

 

Multimove

Peter Larondelle, Joren paulus en Pieter-Jan Nys

 

Medisch team

 

Orthopedisch chirurg:

Peter Bollars

 

Orthopedisch chirurg:

Jan Mievis

 

Sportarts:

Sam Hendrickx

 

Cardioloog:

Tom Herbots

 

Afspraak maken via secretariaat orthopedie Sint Trudo ziekenhuis:

Annelies Willems

011/69.94.50

Annelies.willems@stzh.be

 

Belangrijk: Bij intake afspraak vermelden dat men (jeugd)speler van KFC Heur Tongeren is.

 

Adres ziekenhuis:

Ziekenhuis Sint Trudo

Diestersteenweg 100

3800 Sint-Truiden

Tornooien

Steven Bout,

Peter Larondelle,

Koen Vanmarsenille

Tornooien@KFCHeurTongeren.be

Programma

Diederik Nys

Programma@KFCHeurTongeren.be

Allerlei

Voor al je vragen kan je steeds een email sturen naar -->

Info@KFCHeurTongeren.be